Pravidelné tréninky agility

Tréninky probíhají vždy v průběhu školního roku (od září do června). Trénuje se ve všední dny kromě pondělí od 9:00 do cca 21:00. V létě na travnatém parkuru, v zimě či za horšího počasí je k dispozici zastřešená hala s osvětlením.

Rozvrh pravidelných lekcí se vytváří na konci srpna, pokud se chcete tréninků účastnit je proto vhodné ozvat se některému z trenérů nejpozději v průběhu července, abychom s Vámi v rozpisu počítali. Pokud se chcete do tréninku zapojit v průběhu roku, i to je samozřejmě možné, ozvěte se na e-mail agility@amonra.cz nebo níže prostřednictvím formuláře a my se Vám ozveme, abychom se na trénincích domluvili.

Trénink probíhá v podobě hodinových lekcí v délce 60 minut. Na každé lekci jsou dva cvičící, aby bylo možné psy průběžně střídat.

Individuální tréninky

Kromě pravidelných tréninků, které probíhají v průběhu roku je možné se objednat na individuální tréninky, tedy na trénink, kde budete pouze Vy se svým psem a trenér se bude věnovat pouze Vám. Vzhledem k časovým možnostem je však tato možnost omezena na cca jeden až dva tréninky měsíčně.

 

Pokud se k tréninkům agility chcete na cokoliv zeptat, napište nám na agility@amonra.cz, nebo využijte následující kontaktní formulář a my se Vám ozveme: