cropped-1170768_525839167484141_1511516651_n.jpg

Něco málo o mně, začnu asi od školy. Po základce jsem strávila nejkrásnější 4 roky svého života a to na střední veterině v Kroměříži. Bylo super, že jsme tam měli kotce a jelikož psa (Henryho) jsem měla od osmé třídy, byla jsem ráda, že může být v Kroměříži se mnou. Původně jsem chtěla s veterinou pokračovat i na výšce, ale nějak mě to učení nebere a na vysokou veterinu jsem si netroufla. Právě když jsem končila střední, otevřela Česká zemědělská univerzita v Praze nový obor – Kynologie a bylo vybráno. Přijímacím řízením jsem prošla a teď už mám státnice za sebou. Ano, je ze mě diplomovaný kynolog =). Ale jenom bakalář, pokračování kynologie nemá a jelikož jsem měla zálusk na inženýra, musela jsem pokračovat v jiném oboru. Byla to výživa a dietetika zvířat.  Samozřejmě, že psi se mnou jezdili i do Prahy.

Taky jsem 8 let chodila pomáhat na veterinární kliniku v Mařaticích. No a tak různě při tom svém studování a cestování jsem stíhala jezdit se psama po závodech, na tábory a semináře.  Na střední jsem si udělala kurz na stříhání psů, takže občas nějakého toho chlupáče odchlupatím :-). Teď už mám studium za sebou, takže už se věnuju převážně psům a trénování.

Trénovat mě najdete v Čebíně ve výcvikovém středisku Amonra. Kromě agility cvičíme poslušnost, tanec a se Sárou chodím občas tahat…

Jana Zvonková =)