Načítám Akce

Víkendový kurz

Ubytování :

V areálu je možnost ubytování pro 9 lidí v pokojích za použití vlastních lůžkovin (např. prostěradlo, spacák, polštářek apod.) i se svými čtyřnohými miláčky. Své psy můžete uložit i v odkládacích kotcích. V případě psů na pokoji doporučujeme vlastní klec či kenelku (více psů na volno, kteří se neznají, v jednom pokoji často nesvědčí).

Další možnosti ubytování je ve vlastním stanu. V Čebíně je vždycky teplíčko, takže nemusíte mít strach. Ráno vás ze stanu vyndáme a dáme do společenské místnosti ke kamnům rozmrznout :-D.

Sociální zařízení je v budově areálu. Za příplatek 60,- Kč je možno si objednat použití našich lůžkovin. Pokud budete mít spacák, je nezbytné mít sebou i deku nebo prostěradlo.

Stravování : zajištěno 3 x denně, možnost občerstvení v kantýně (nikdo ještě hlady netrpěl).

Program kurzu:

Příjezd v pátek v odpoledních hodinách, areál otevřen od 15h (po domluvě doprava od zastávky ČD Čebín zajištěna), zahájení kurzu v 17 hodin.

Pátek, sobota a neděle praktický i teoretický výcvik, ukončení: neděle po obědě.

Ceny :

Psovod + pes, ubytování ve stanu/ dojíždějící 2 000 Kč (včetně stravy)
Psovod + pes, ubytování v pokojích 2 300 Kč (včetně stravy)
2. cvičící pes 1 200 Kč
Necvičící pes zdarma
Divák (stan, nebo bez ubytování) 900 Kč (včetně stravy)
Divák (s ubytováním) 1300 Kč (včetně stravy)

Přihlášky:

Přihlášky budou přijaty pouze po zaplacení nevratné zálohy (tato záloha ale může být přepsána na náhradníka) 1000 Kč vždy nejpozději měsíc před konáním dané akce na účet: 285064007/0300. Pro identifikaci platby do zprávy pro příjemce prosím napište jméno a datum konání akce.

Přihlášky posílejte na e-mail zvonkj@gmail.com.

Ostatní podmínky:

Nezletilí účastníci musí předložit písemný souhlas zákonných zástupců s účastí v kurzu.

Každý účastník musí po příjezdu prokázat platné očkování psa, ne starší jednoho roku, proti vzteklině + infekčním nemocem (psinka, parvoviróza, leptospiróza, infekční hepatitida, infekční laryngotracheitida, parainfluenza).