Načítám Akce
akce již proběhla.

Tábor je organizován za následujících podmínek:

Ubytování:

V areálu je možnost ubytování pro 9 lidí v pokojích za použití vlastních lůžkovin (např. prostěradlo, spacák, polštářek apod.) i se svými čtyřnohými miláčky. Své psy můžete uložit i v odkládacích kotcích. V případě psů na pokoji doporučujeme vlastní klec či kenelku (více psů na volno, kteří se neznají, v jednom pokoji často nesvědčí).

Další možností ubytování je ve vlastním stanu, který je možno postavit v areálu.

Sociální zařízení je v budově areálu. Za příplatek 60,- Kč je možno si objednat použití našich lůžkovin. Pokud budete mít spacák, je nezbytné mít sebou i deku nebo prostěradlo.

Stravování:

Zajištěno 3 x denně, možnost občerstvení v kantýně (nikdo ještě hlady netrpěl).

Program tábora:

Příjezd v odpoledních hodinách ( po domluvě doprava od zastávky ČD Čebín zajištěna), zahájení kurzu v 17 hodin.

Každý den probíhá praktický i teoretický výcvik dle zkušeností a potřeb jednotlivých účastníků. Účastníci jsou dle svých dovedností a potřeb rozčleněni do dílčích skupin, které se každý den pravidelně střídají tak, aby se dostalo na každého a aby psi měli možnost si v mezičase odpočinout. 3 – 4 den tábora je volno, psi odpočívají, psovodi v případě zájmu cvičí bez psů, soutěží, případně mají také volno.

Tábor je ukončen poslední den po obědě.

Tréninky probíhají na trávě či na speciálním pískovém povrchu. Areál je vybaven krytou halou pro případ nepříznivého počasí.

Tábor je určen pro lidi, kteří znají princip pozitivní motivace a mají s ní zkušenosti. Pro ostatní je určen tábor Od A do Z.

Ceny :

Psovod + pes, ubytování ve stanu 3 700 Kč (včetně stravy)
Psovod + pes, ubytování v pokojích 4 700 Kč (včetně stravy)
2.cvičící pes 1 000 Kč
Necvičící pes zdarma
Rodinný příslušník (stan) 1 300 Kč (včetně stravy)
Rodinný příslušník (s ubytováním) 2 300 Kč (včetně stravy)
Divák (stan) 2 000 Kč (včetně stravy)
Divák (s ubytováním) 3 000 Kč (včetně stravy)

Přihlášky budou přijaty pouze po zaplacení nevratné zálohy (tato záloha ale může být přepsána na náhradníka) 2 000 Kč do 31.3. 2017 na účet: 230616919/0300. Pro identifikaci platby do zprávy pro příjemce prosím napište “Záloha + vaše jméno + termín tábora” tedy například “Záloha, Nováková, Tábor červen 2015”.

Přepsání zálohy na jiného účastníka je možné pouze do 21. dne před začátkem daného termínu letního tábora. Poté nebude záloha vrácena ani v případě náhradníka.

Přihlášky posílejte na e-mail zvonkj@gmail.com.


Ostatní podmínky účasti:

Nezletilí účastníci musí předložit písemný souhlas zákonných zástupců s účastí v kurzu.

Každý účastník musí po příjezdu prokázat platné očkování psa, ne starší jednoho roku, proti vzteklině + infekčním nemocem (psinka, parvoviróza, leptospiróza, infekční hepatitida, infekční laryngotracheitida, parainfluenza).

Další případné informace či dotazy na e-mailu: zvonkj@gmail.com, případně na telefonu  +420 (732) 886 928.