Pozor! Od listopadu rozšiřujeme řady našich trenérů agility o Janu Jourovou.

Jana se agility věnuje již více než 15 let. V Amonře kdysi začínala jako žák Martiny Magnoli Klimešové a posléze i jako jeden z prvních externích trenérů. Nyní se k nám po delší odmlce vrací jak jako závodník, který v Čebíně trénuje se svými psy, ale též jako trenér, který bude své schopnosti a zkušenosti předávat dalším agiliťákům. Bližší informace o možnosti tréninků agility s Janou získáte na e-mailu agility@amonra.cz.

Co nabízíme

Výcvik psů

Výuka a výcvik základních návyků u štěňat, výcvik poslušnosti, základní ovladatelnost psa, příprava na zkoušky, nebo jen cvičení triků a dovedností psa pro zábavu psa i jeho pána.

Trénink agility

Agility cvičíme výhradně pozitivní cestou podle vlastní metodiky vyvinuté Martinou Magnoli Klimešovou. Využíváme ale i další moderní přístupy jako je například skoková technika podle Susan Sallo apod.

Pronájem areálu

Nabízíme k pronájmu plně vybavený výcvikový areál s možností ubytování až pro 15 osob, kuchyňky a možností tréninku v kryté zastřešené hale nebo vnitřní vyhřívané výcvikové místnosti v případě nepříznivého počasí.

Proč trénovat u nás?

  • Dlouholeté zkušenosti našich trenérů s výcvikem všech plemen psů

  • Výborné výsledky našich závodníků dokladujících efektivitu výcviku

  • Využíváme moderní výcvikové metody, výcvik přizpůsobujeme schopnostem týmu

  • Agility trénink podle metodiky Martiny Magnoli Klimešové

  • Možnost účasti na výcvikových akcích s trenéry, které si k nám zveme

Nejbližší plánované akce

Čebínský král 2020

5 září @ 8:00 am - 6 září @ 5:00 pm

Novinky týkající se výcviku

Ostatní aktuality a informace z dění v Amonře

Nové webové stránky

5 října, 2015|0 Comments

Vítejte na nových webových stránkách výcvikového střediska Amonra trenérky Jany Zvonkové. Najdete zde základní informace o našem areálu v Čebíně, stejně tak chystané akce, jako jsou závody nebo zkoušky agility, semináře s různými trenéry, [...]

Naše videa ze závodů a výcviku